Czas znaleźć pracę…- czyli przedstawiamy nasz nowy juniorski cykl!

Każdy z nas był kiedyś na początku swojej drogi zawodowej – zagubiony jak dziecko we mgle. Napisanie CV wydawało się być zadaniem trudniejszym niż zbudowanie rakiety, hasło “rozmowa kwalifikacyjna” przyprawiała o palpitację serca, a wisienką na torcie o nazwie pierwsza praca, był fakt, że nie mieliśmy żadnego pojęcia, co tak naprawdę chcemy w życiu zawodowym robić. Jeśli czytając te słowa myślisz sobie “story of my life” – dobrze trafiłeś! We got you covered!

Przygotowaliśmy serię wpisów skierowaną dla juniorów. Przeprowadzimy Cię przez całą rekrutacyjną ścieżkę, tak, aby doświadczenie to było dla Ciebie jak najmniej stresujące. Na początku zastanowimy się jakiej pracy powinieneś szukać, na jakiego typu ogłoszenia powinieneś zwrócić uwagę. Następnie zdradzimy Ci sekretne tajniki pisania dobrego CV. Jeśli zdecydujesz się pozostać z nami na wyboistej ścieżce prowadzącej do wymarzonej pracy, zdradzimy Ci jak nie dostać zawału przed rozmową kwalifikacyjną. Mamy nadzieję, że te trzy etapy poprowadzą Cię na szczyt góry, jakim jest upragniona praca. Wiemy jednak, że pomimo początkowej euforii, czeka Cię także trochę stresu związanego z tą sytuacją. Spokojnie, w tym także Ci pomożemy. 

Mamy nadzieję, że ten krótki opis naszego cyklu “Do pracy juniorzy!” zaintrygował Was na tyle, że udzielicie nam zaszczytu towarzyszenia Wam w tym istotnym życiowym momencie. Jeśli jest to temat, który spędza Wam sen z powiek, stay tuned! Zaczynamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *